منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين بروزرسانی
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
ادرس
ارتباط با ما
اطلاعیه ها
اطلاعیه ها
انتقادات پیشنهادات
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
جستجو
درباره ما
دسترسی سریع
دستگاههای استانی
رکورد هاي بروزشده
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
سامانه ها
سامانه ها
سایت استانی
سایت های مرتبط
شعار سال
کپی رایت
لوگوها
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
منو
منو
نظرسنجی
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود

اخبار

1398/7/18 پنجشنبه
نظارت بر تولید و توزیع مصالح ساختمانی استاندارد جدی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد قزوین نمایشگاه صنعت ساختمان قزوین با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، اداره کل راه و شهرسازی استان و اداره کل استاندارد استان قزوین در روز سه شنبه 16 مهر ماه  همزمان با آغاز هفته استاندارد افتتاح گردید.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه سیروس صارمی مدیر کل استاندارد قزوین گفت:  نظارت بر تولید مصالح استاندارد و مرغوب و کنترل توزیع آن از رویکردهای این اداره برای ترغیب مردم به استفاده از مصالح کیفی در ساخت و سازهاست.

صارمی افزود: برگزاری نمایشگاه های تخصصی یک اتفاق خوب است و دستاوردهای آن باید منجر به تشویق مردم در استفاده از مصالح مرغوب و استاندارد شود تا به کیفیت ساخت اهمیت دهند و آشنایی تولیدکنندگان با مباحث استاندارد اهمیت مضاعفی دارد و در این راستا بهره گیری از مصالح ساختمانی مرغوب هم حائز اهمیت است.

مدیرکل استاندارد استان قزوین گفت: در سالهای اخیر با وقوع زلزله آسیب های زیادی به ساختمانهای کشور وارد شد که نشان می دهد باید برای کیفی سازی اقدام کنیم.

صارمی افزود: در حال حاضر  در استان قزوین ۲۵۰ واحد تولیدی مرتبط با ساخت و ساز داریم که ۲۳۰  واحد ارتباط مستقیم با ساختمان دارند و حضور محصولات با کیفیت و استاندارد در نمایشگاه یک الگوست که همه خود را ملزم به استفاده از مصالح مرغوب بدانند و برای واگذاری غرفه در این نمایشگاه داشتن مجوز استاندارد برای شرکت در نمایشگاه الزامی بود.
 
صارمی اضافه کرد: یکی از کارهای مهم اداره استاندارد نظارت بر تولید مصالح ساختمانی کیفی و استاندارد و  در کنار آن نظارت بر توزیع کالای استاندارد در بازار است تا شهروندان براحتی این نوع کالاها را در اختیار داشته باشند.

وی بیان کرد: با اجرای طرح طاها زمینه نظارت مستقیم بر تولید محصولات ساختمانی هم مهیا شده و بعد از حوادثی که در مناطق مختلف کشور رخ داده استفاده از مصالح استاندارد را جدی گرفته ایم و تلاش می کنیم رویکرد مردم هم در این زمینه تغییر کند.

نمایشگاه صنعت ساختمان از روز سه شنبه 16 مهر تا روز جمعه 19 مهر از ساعت 15 لغایت 21 دایر می باشد و کارشناسان استاندارد همه روزه با حضور در غرفه اداره کل به سئوالات بازدیدکنندگان پاسخگو هستند. 


بيشتر
نسخه قابل چاپ